niedziela, 29 marca 2015

BAŁTYK wiosną! Władysławowo 2015 | outfits + kilka słów o zniknięciu


Jak miło mi Was powitać  wrócić w te skromne progi ;)
Dłuuuga przerwa nastała od ostatniego postu... Część z Was, która mnie obserwuje na Instagramie wie mniej więcej co się u mnie działo ;) Prawda jest taka, że na początku marca wyjechałam do Władysławowa na obóz matematyczny! Pewnie dziwnie to dla Was brzmi, heh. Była to zwykła wycieczka szkolna, ale polegająca na tym, że normalnie mieliśmy zajęcia z matmy, takie powtórki pewnych działów do matury, a po południ rozwiązywaliśmy arkusze maturalne. Taki intensywny kurs przed event'em w maju. Bo stety lub niestety do niego coraz bliżej.. A w przerwach od intensywnej nauki spacery po plaży <3 Kiedyś już chyba Wam mówiłam, że uwielbiam Bałtyk! Sam widok i siedzenie na piasku uspokaja mnie, wszystko inne nie ma znaczenia  - całkowity relaks! W tym czasie powstały zdjęcia, które dziś Wam pokażę :)

***
Jednak obóz nie trwał aż tyle czasu, tylko zaledwie 5 dni. W ostatnim czasie dużo się u mnie działo. Presja przed maturą, coraz więcej nauki, powoli pojawia się stres, a to nie sprzyja mojej twórczej stronie, niestety... Mało czasu na sen, brak czasu na pisanie dla Was. Jednak przede wszystkim w moim prywatnym życiu miało miejsce wiele, pozytywnych, jak i negatywnych rzeczy. Część z nich spowodowała u mnie blokadę do pisania i do zaglądania od Was. Jednak to nie było tak, że nie miałąm pomysłów na posty, bo mam ich sporo, ale też sporo się zmarnowało. Potrzebowałam chwili oddechu i powracam :) Z nową energią i nowymi pomysłami!
Ale koniecznie muszę Wam ogromnie PODZIĘKOWAĆ, jest już Was ponad 100 <3 !!
Pod koniec lutego wybiła ta magiczna dla mnie liczba, ogromne WOW!!!
To dla mnie taki kopniak w tyłek, żeby nie znikać, tworzyć, testować i pisać dla Was, by nikogo nie zawieść, a Was przybywało :* 
A z tej okazji i jeszcze jednej, gdyż w maju będzie rok odkąd jestem na bloggerze szykuję dla Was mały KONKURS, więc STAY TUNED !
A co planów na najbliższy czas! Do połowy maja musicie mi wybaczyć, gdyż matura nie rozpieszcza i jeszcze sporo powtórek przede mną, ale zrobię wszystko, aby w każdej wolnej chwili, a dużo ich nie ma, pisać! Umówmy się, że do tego czasu post będzie pojawiał się RAZ W TYGODNIU :)
Jakiś czas temu obiecałam GRWM na moją studniówkę, post nie pojawił się i pewnie jeszcze trochę to potrwa, gdyż mam tylko zdjęcia z 'własnego archiwum', natomiast na zdjęcia od wynajętych fotografów czekamy. Niestety taka umowa została podpisana przez osoby zajmujące się organizacją, że na dostarczenie nam materiałów mają aż 3 miesiące. A bardzo chciałabym Wam pokazać, wszystko w najlepszym wydaniu :)
***
Przejdźmy już do samego wyjazdu i małego lookbook'u :)
To wyruszyłyśmy, z Kinią :*
bluza Stradivarius/ usta Rimmel Lasting Finish by Kate 101
***
Liczymy zadania optymalizacyjne ^^
Top Diverse
***
Usta Golden Rose Velvet Matte 09 // Parka Bershka // Bluza Lucky Dice // Spodnie House // Torba Addidas Sports-Direct // Trampki Converse 
***
Mój czerwony kapturek <3 Kinia!
***
6 lat *.*
***
Najlepsi! I to już ostatni raz :c
***
z Werką i Kinią :3
bluza Umbro 50 Sport // Top Stradivarius // usta Golden Rose Velvet Matte 09
ogrodniczki Kini Sinsay
***
#selfie Adam&Kinia <3
***
Dzióbek musi być!
okulary Carry // Usta Bourjois Rouge Edition Velvet Ole flamingo 05
***
''Kąpiel'' musi być :D z Karol <3
spodnie Terranova
***
Dokładnie TAK !
***
Genialny wyjazd! Ostatnia wycieczka szkolna :c Ostatnie chwile szkoły, teraz szkoda, że to już się kończy! Zazdroszczę mojemu młodemu bratu przed którym jeszcze 2 klasy podstawówki, całe gimnazjum i liceum...ehh. Jest co wspominać :D A Bałtyk piękny tak samo latem, jak i w przedwiośnie :3 A może ma nawet więcej uroku ;)

Koniecznie zajrzyjcie na mój instagram, tak będę zdecydowanie częściej :) 

Trzymajcie się ! Ala xoxo


Copyright © 2016 limonade_alice , Blogger