wtorek, 11 października 2016

FILMY 2/10 #2 || KOLEJNE GNIOTY ..

Ostatnio polecałam Wam filmy, a dziś trochę ponarzekam.. Cóż kino ma też tą ciemną stronę mocy.. 3 gnioty w tym 2 polskie komedie i 1 musical/dramat, który zdobył nominacje do prestiżowych nagród! Jest to już drugi post o tej tematyce, jeśli przegapiliście to nadróbcie klikając TU. A jeżeli jesteście ciekawi co to za gnioty.. Zapraszam!
Niby dobra obsada... a taka klapa. W sumie jeśli chcecie zobaczyć cycki Żmudy-Trzebiatowskiej to wtedy warto zobaczyć ten film. Jedyna rola, która w jakiś sposób mnie rozłożyła na łopatki to rola Pawła Małaszyńskiego! On jedyny wykazał się tutaj jakimś talentem, bo takiego idiotę to naprawdę jest trudno zagrać! Ale nie oszukujmy się fabuła jest straszna, chłopka policjant wrabia swoją dziewczynę policjantkę, bracia ją ratują w abstrakcyjny sposób. Nieporozumienie..
NIEPOROZUMIENIE. Pomysł na stworzenie filmu podobnego do kultowego Kac Vegas rozumiem, ale TEGO co z pomysłu powstało NIE. Jedynym plusem jest piosenka Dody promująca ten ''film''. Zlepek słabych pomysłów na sceny, brak konsekwentności, obsada nie zachwyca.... Lepiej już nic o tym więcej nie mówić!

Pamiętam wyjście do kina z ciocią na ten film.. Zwiastun zapowiadał go super! Mnóstwo znanych i ładnych aktorek, trochę kostiumowy. Z pełnym optymizmem kupiłyśmy bilety. Na sali byłyśmy my, jakaś paczka dziewczyn mniej więcej w moim wieku i chyba jedna para.. Jakie to nasze zdziwienie jak się okazało, że jest to typowy dramat, z wstawkami fragmentu sztuki teatralnej.. Stary facet zdradza swoją żonę, ma kryzys wieku średniego i twórczy, w sumie nic ciekawego się nie dzieje, punktu kulminacyjnego za bardzo nie ma, ani wyraźnego zakończenia. Ciocia po godzinie zasnęła, a te dziewczyny co siedziały pod nami większość filmu przegadały. Ten film chyba po porstu nie przypadł mi do gustu. Scenografia, kostiumy naprawdę robiły wrażenie, ale coś mnie nie przekonało i nie wspominam tego seansu dobrze..


A jakie są Wasze spostrzeżenia odnoście tych filmów? Zwłaszcza ciekawi mnie Wasza opinia o filmie Nine? 

Czekam na dyskusje w komentarzach! 


Ala xx
Copyright © 2016 limonade_alice , Blogger