wtorek, 5 kwietnia 2016

MARZEC W ZDJĘCIACH

Hej Kochane!!!
Czy Wy też macie dzisiaj totalny dzień lenia? Bo mnie ta pogoda totalnie rozleniwiła i popsuła plan dnia.. Ale wybaczam sobie, bo jest naprawdę cudownie <3 Nadrobiłam Grey's anatomy i Singielkę, a teraz chyba obejrzę odcinek Once Upon A Time - dopiero zaczynam i zobaczmy czy się wkręcę (Kinia wiem, że na to czekasz :*)!
A dziś tak na luzie szybki FOTO MIX z marca! 
Zdecydowanie w ubiegłym miesiącu, wzięło mnie na kombinowanie w kuchni! 
Zapraszam na szybki przegląd!Po lewej placki z cukinii polane sosem czosnkowym na jogurcie naturalnym posypane szczypiorkiem - PYCHOTA! Niebawem na pewno pojawi się post z przepisem na te pyszności /// A Po prawej Krem z pomidorów - pierwszy jaki robiłam! Moja współlokatorka była zachwycona, sama nieskromnie stwierdzę, że był pyszny :3
Trochę moich nowości, a trochę poszperałam w mamy kosmetyczce podczas pobytu w domu! Jak chcecie post z podobnym makijażem na blogu, to dajcie znać na dole!


Moja ukochana kruszynka, jak co miesiąc musi mieć sesję zdjęciową <3 Okres linienia już rozpoczęty ehh


Girl Online przeczytana, ale więcej o książce w kolejnym I.LIKE.IT /// Ostatnio ulubione woski /// Muzyczni ulubieńcy i książka Ewy - o tym duużo mówiłam w zimowym I.LIKE.IT <klik>


Takie spotkania to ja UWIELBIAM! Urodziny Izki <3 Buziaki dla Was kochane Iza, Marcia, Kinia :*


Współlokatorki wracają na święta do domu // Klasyczne spotkanie w Mc jak zawsze musi być :D


Najlepsza kawa w Toruniu - Kona Coast Kafe!!! Na zdjęciu Piernicacino i Cafe Latte o smaku Tiramisu /// Nowe menu w Spagheterii Pasta&Basta w Toruniu, wakacyjne wspomnienia!


Przepiękne tulipany <3 Trzymały się cały tydzień! /// Z Jaskim już przejedzeni po świętach!

Powiem Wam, że nie wiem kiedy zleciał mi marzec... Po prostu przeleciał! Ale to dobrze, bo zawsze ciężko znoszę akurat ten miesiąc. Kwiecień zapowiada się intensywnie - sporo nauki, ale też sporo przyjemności!

Korzystajcie z dzisiejszego dnia, bo jutro już zapowiadają deszcz :c

Buziaki, Ala xx
Copyright © 2016 limonade_alice , Blogger