niedziela, 31 sierpnia 2014

TAG Szkolny czas! | BackToSchool

Kolejny post z serii #BackToSchool! Dziś trochę gadania, czyli TAG!
Zapraszam do poprzedniej notki z tej serii, czyli haul z moimi przyborami -> klik
Enjoy :)
***
***
1. O której wstajesz do szkoły?
W związku z tym, że prawie codziennie mam na 8, to wstaję tak około 6,15-6,30. Kwadrans jest taki na ewentualne poleżenie, wiecie jak to jest ;) To czy się szybciej zbiorę, z łóżka zależy czy p. muszę zrobić sobie sama śniadanie, mam w planach pokombinować coś z włosami lub po prostu nie zdążyłam czegoś zrobić poprzednia dnia i muszę nadrobić to rano przed lekcjami.
2. Ulubiony nauczyciel?
Osz kurde ! Wiecie to ciężkie pytanie ;p Myślę, że w liceum każdego nauczyciela się po trochu nienawidzi ;) Ale myślę, że bardzo lubię chodzić na lekcję geografii. Moja aktualna nauczycielka, z którą będę mieć ten przedmiot uczyła mnie w gimnazjum i teraz w 3 klasie liceum. Myślę, że dzięki niej będę doskonale przygotowana do matury z tego przedmiotu :)
3. Z jakiego przedmiotu jesteś najlepszy?
Kolejne problematyczne pytanie O.O Odkąd skończyłam podstawówkę raczej ciężko jest mi ocenić swoje zdolności. I w gimnazjum, i w liceum otaczali mnie ludzie, znajomi którzy uczyli się bardzo dobrze tak ja i ja, więc poziom był i nadal jest bardzo wyrównany. Ale powiedzmy, że będzie to geografia i myślę, że matematykę, też mogę zaliczyć, bo jak sumiennie przygotuję się do klasówek to oceny dobre są :)
4. Czy masz  w szkole grupę bliskich znajomych czy trzymasz się z każdym?
Mam moją grupę bliskich znajomych :) Są to moi przyjaciele w szkole i poza nią! Nie wyobrażam sobie bez nich mojej codzienności! Ale bardzo ważne jest to, aby mieć dobre stosunki ze znajomymi ze szkoły i klasy, dlatego zawsze jestem otwarta i chcę się integrować z moją klasą. W liceum jest dużo okazji to tego zwłaszcza w 2 klasie - sezon 18stek i te sprawy ;)
5. Plecak, torba czy tornister?
Zdecydowanie torba! Ale chciałabym przynajmniej w dni kiedy mam naprawdę dużo książek do wzięcia przerzucić się na plecak, ale różnie u mnie z tym ;p
6. Czy malujesz się do szkoły?
Tak. Ale jest to naprawdę minimalistyczny make up. Używam, podkład lub krem bb, korektor po oczy, mascarę i pomadkę/błyszczyk. Tak to wygląda zazwyczaj. Oczywiście od czasu do czasu używam też cieni czy eyelinera, dołożę rozświetlacz, ale rano zwykle nie chce mi się ;p 
7. Do szkoły spodnie, spódnice czy sukienki?
Na co dzień chodzę głównie w spodniach, a w sukienkach lub spódniczkach od czasu do czasu :)
8. Czy nosisz dodatki do szkoły? bransoletki itp.
Tak, noszę biżuterię. Nie uważam, żeby było to coś nieodpowiedniego zwłaszcza w liceum. Lubię czasem coś dodać do outfitu. :)
9. Czy w zeszłym roku miałaś pasek na świadectwie ? 
Tak miałam, jak co roku heh ; p
10. Czy jesz  w szkole drugie śniadanie?
Oczywiście, że tak! Inaczej umarłabym z głodu! Planuję zrobić osobną notkę o propozycjach posiłków do szkoły, więc uzbrójcie się w cierpliwość ;)
11. Przedmiot z którego uważasz, że jesteś słaba i źle Ci idzie?
Będzie to fizyka! Ale to nie jest tak, że źle mi idzie tylko totalnie mnie to nie interesuje i ciężko mi to zrozumieć, dlatego się na tym nie skupiam. Mam rozszerzenie z tego przedmiotu, ale mamy spoko nauczyciela, który zdaje sobie sprawę, że nie każdy chce zdawać fizykę, więc traktuje nas jakby oddzielnie;)
12. Jakim środkiem transportu udajesz się do szkoły?

Do szkoły jeżdżę tramwajem. Około 15 minut. Przystanki mam blisko, także luzik ;)
13. Zmieniasz buty w szkole?
Nieeee. Myślę, że to jest praktykowane tylko w podstawówkach i przedszkolach. 
14. Czy lubisz ćwiczyć na wf w szkole?
Raczej nie. Wolę wybrać się na fitness do klubu. Taki wysiłek bardziej i odpowiada i jest efektywny. Ale na wf ćwiczę :)
15. Czy w wakacje tęsknisz za szkołą?
Na pewno trochę tak. Wiecie, dużo ludzi mówi, że nie lubi września tego początku itd. A ja bardzo lubie ten miesiąc bo a) mam wtedy urodziny hih! b) po leniuchowaniu w wakacje mam dużo energii do pracy, jestem zmotywowania! Ogólnie w trakcie roku szkolnego dużo więcej potrafię zrobić czy chodzi o naukę, ale także dla siebie ! A jeśli chodzi o szkołę to tęskni się za ludźmi ;) Wiadomo, po 10 miesiącach ma się niektórych dość, ale jednak po takiej przerwie też ich brakuje ;p
***
A jak to jest z Wami ? ; p Piszcie mi w komentarz lub zróbcie u siebie taką notkę! Chętnie poczytam :)
Jeśli macie jakieś sugestie co ma się znaleźć w serii #BackToSchool to śmiało piszcie na dole !!! 
Takie pościk na ostatni dni wakacji, mam nadzieję, że dobrze go spożytkowaliście :D

Buziaczki Ala xx
Copyright © 2016 limonade_alice , Blogger