niedziela, 6 lipca 2014

#i.like.it czerwiec'14 czyli niekosmetyczni ulubieńcy!

Witam :)
Dziś będzie sporo o czerwcowych inspiracjach! To był dość intensywny miesiąc, nauka, szkoła i inne sprawy ;p Dość długo się zbierałam, aby go podsumować, ale oto dziś już wstawiam post :D Zapraszam do lektury!
***
<linki do seriali, wydarzeń itp są w tytułach :) >
***
1. Serial

Na początku wspomnę (większość z Was to wie ;)), iż jestem ogromną fanką Grey's Anatomy i oglądam ten serial regularnie,, więc mam teraz dłuuuugą przerwę do października, aż pojawi się 11 sezon, więc muszę jakoś zorganizować sobie coś nowego do oglądania ;)

  • Star Crossed- krótka historia jak dotarłam do tego serialu, a mianowicie patrzyłam na flmweb, gdzie grali aktorzy którzy występowali w moich ulubionych serialach i tak przeglądając filmografię Matta Lantera znalazłam ten serial. Początkowo motyw kosmitów mnie zraził, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka pochłonął mnie ten serial <3 Dynamiczna akcja, ciekawe osobowości i sam zamysł ;) + Boski Matt <3
  • Hart of Dixie - czyli Doktor Hart, tutaj podobna historia. Główną postać Zoe Hart jest grana przez Rachel, która grała Summer w The O.C. Serial jest lekki przyjemny i naprawdę można się uśmiać. Fabułą jest zupełnie inna niż w większości 'telenoweli' akcja dzieje się w małym miasteczku, gdzie wszyscy wszystkich znają. Jestem w drugim sezonie ale myślę, że do końca wakacji będę na czysto aby zacząć sezon 4 ; p
2. Muzyka

Ogólnie za dużo się w mojej playliście nie pozmieniało, nadal najwięcej jest R&B - doszło kilka nowych kawałków ;p Od dłuższego czasu chodziła za mną nutka z reklamy Pepsi i jak ją znalazłam tańczyć :D Dodatkowo Agata Dziarmagowska wydała teledysk do swojej pierwszej piosenki! Jest naprawdę dobrze zrobiony i z pomysłem jak na polskie realia! Cały miesiąc i w sumie nadal chodzą za mną piosenki z filmów Step up, zwłaszcza z 3 i 4 części *.* Zarówno klubowe/taneczne rytmy, jak i sentymentalne kawałki :)

3. Wyzwanie

  • 52 książki - jest to wyzwanie, aby w ciągu roku przeczytać 52 książki :) Celem akcji jest rozpowszechnienie czytania książek! Każdy z Was może dodać się do grupy na facebook'u (link w nazwie) i w poście dodawać swoje poczynania! Oczywiście śledząc poczynania innych członków grupy możemy wpaść na interesującą nas książkę, część osób dodaje również krótkie recenzje. Wstyd się przyznać, ale w tym roku bardzooo mało czytałam, ale w wakacje zamierzam nadrobić ; p Niektóry już dawno wypełnili wyzwanie, ale dalej dodają swoje łupy na listę :)
  • 52 sezony - wszystko jest tak samo jak w wyzwaniu powyżej, ale kolekcjonujemy sezony seriali :D Tutaj zdecydowanie więcej pozycji znajduje się na mojej liście, hihi! Uwielbiam oglądać zagraniczne seriale, ale ciężko jest mi znaleźć coś co mnie zaciekawi kiedy mam ochotę zacząć coś nowego, a tutaj każdy zawsze coś napisz,e krótką opinię, poleci, także bardzo dla mnie przydatne :)
4. Książka
  • Uprowadzona Lucy Christopher - Bardzo przyjemna lektura, bardzo zdziwiła mnie narracja, gdyż jest pisana w drugiej osobie, w formie listu ! Fabułą jest zaskakująca i porywająca. Jeśli chodzi o gatunek to nazwałabym to dramatem psychologicznym z domieszką romansu. 

5. Blog

  • Katie Sophie - Serdecznie zapraszam Was na blog Kasi! Uwielbiam jej sposób pisania i różnorodność tematów jakie porusza :) - moda na wybiegach, gotowanie, porady, kosmetyki! Każdy znajdzie coś dla siebie! Z Kasią znamy się jeszcze, gdy obie prowadziłyśmy blogi an blog.pl i mniej więcej w tym samym czasie zmieniłyśmy witrynę na blogspot. Notka która ostatnio bardzo mnie zaciekawiła, aż sama zaczęłam rozmyślać nad odpowiedziami na pytania to Porady - Kobieca perspektywa ! Koniecznie zajrzyjcie i zaobserwujcie :) Pozdrowienia dla Kasi :*
6. Wakacje + wyjazdy

Wyczekiwany czas czyli wakacje :) Praktycznie zaczęły się jeszcze w czerwcu, bo w ostatnim tygodniu nawet nie musieliśmy zbytnio przychodzić na lekcje! Planu jakieś są, ale nie za dużo od jutro zaczynam sezonową pracę - efektywne spożytkowanie wolnego czasu jest dla mnie bardzo ważne i to moje motto na te wakacje! A zarobione grosze zawsze się przydadzą ;) W planach mam 2 wyjazdy nad morze jeden z koleżankami, a drugi z rodziną :) Wakacji bez odwiedzenia polskiego morza sobie nie wyobrażam!!! Blog oczywiście jest jednym z moich priorytetów i mam sporo zaległych jak i nowych pomysłów, być może rozpocznę drobną działalność na youtube, czas okaże ;) Z pewnością będzie więcej recenzji, outfitów i notek typu dzień ze mną :)
***

Tak prezentują się ulubieńcy czerwca! Pogoda nareszcie dopisuje i oby taka pozostała!
Ala xo


Copyright © 2016 limonade_alice , Blogger